Totéž se může odehrávat v kuchyni, kde ovšem funkčnost musí nad estetičnem zvítězit na celé čáře. Zde musí být vše uspořádáno tak, abychom třeba nemuseli nosit umytý talíř na druhý konec kuchyně do odkapávače, pokud ovšem ještě někdo tuší, co to vlastně je. V moderní kuchyni již totiž kralují myčky nádobí.

Dětský pokoj se zase musí podřídit bezpečnosti, a tak to je prostě se vším. Každý pokoj chce své. A což teprve máme-li zařizovat celý dům.

Pokud s tím nemáte zkušenosti, ale také znalosti toho „co se nosí“, většinou to po estetické stránce nedopadne dobře. Nedejte se, a zkoušejte to stále dál. Pokud to opět dopadne špatně, mám návrh. Klikněte sem, na „bytový architekt Praha“, což je stručný název webu, kam se tímto kliknutím dostanete. A ihned seznáte, že vaše starosti jsou zcela zbytečné, protože vše za vás vyřeší odborník.

Moderní interiér

Naleznete zde web studia Evalofa, kde si sami přečtete, co umí a co dělají. A pak už jen jen navázat kontakt, třeba telefonem, nebo vyplněním kontaktního formuláře a již to začne svištět.

Pokud si myslíte, že telefonát na začátek stačí, tak se mýlíte. Pracovník studia vás bude chtít poznat trochu blíže, protože podle toho se vlastně bude i pracovat.

Muži, kterého baví fotbal jistě nenavrhne tapety s modrýma kytičkami a zahradníkovi zase fotbalovou bránu. V této firmě se totiž interiér „šije“ na tělo.

Moderní poko

Jakmile pak uvidí zaměstnanec firmy osobně to, co má zařídit, začne zpracovávat návrhy a vy je pak s ním budete procházet. Budete spolupracovat. Pracovník se musí podřídit vám, ne vy jemu, ale on sám lépe ví, kde jak a co. Takže je zde třeba také trochu důvěry.

Výsledkem by měla být vzájemná spolupráce a moderně a vkusně zařízený byt, či celý dům. Ostatně některé výsledky jejich práce můžete vidět již na výše zmíněném webu. Takže víte, do čeho jdete a že budete spolupracovat jen s odborníky na slovo vzatými.