Huawei Y5 je mobilní telefon, který řadíme do nižší cenové kategorie, kde opravdu může zazářit, a proto se na něj podíváme blíže a zhodnotíme jej.

Huawei Y5 2019

Nižší cenová kategorie

Tento mobilní telefon od výrobce Huawei je na trhu už nějakou tu dobu, a proto si ji můžeme objektivně zhodnotit, abyste si na něj sami udělali obrázek. Hodně na trhu bojuje svým designem, protože i v této kategorii má opravdu čím překvapit. Na přední straně je totiž materiál připomínající kůži, jenž skutečně odolává stopám po otiscích a je hlavně příjemná na dotyk. Jistě znáte ten problém, že u mnoha telefonů za horších podmínek rapidně klesá kvalita fotek, což se tu řeší za pomocí speciální metody, jenž dokáže zachytit mnohem více světla. Operační systém byl zvolen android 9.0, díky čemuž na Vás čeká příjemné a rychlé uživatelské prostředí.

monil Huawei

Navíc má vnitřní paměť 16 GB, takže se nemusíte omezovat. Šetří také baterii, přičemž společně s velkou kapacitou Vám opravdu dlouho vydrží bez nabíjení. Nechybí ani moderní technologie jako odemykání pomocí obličeje, protože to zajistí bezpečnost a rychlé používání.

Kryt na mobil

Po koupi tohoto telefonu bychom měli rozhodně myslet na jeho péči, aby nám ještě velmi dlouho mohl sloužit. Rozhodně to něj nainstalujte dobrý antivir, protože na internetu můžeme chytit spoustu škodlivých programů, jenž chtějí dostat naše osobní data a peníze. Antivirové programy zároveň umí čistit úložiště a mazat nepotřebné soubory, což prospívá významně jeho softwaru i hardwaru. Druhou částí je rozhodně ochrana před poškozením, protože spoustě lidem se stalo, že jejich mobil spadnl a poškodil se.

mobil Honor

Kvůli tomu se vyplatí si za pár stovek koupit pořádný kryt Huawei Y5 2019 https://www.modnimobil.cz/huawei-y5-2019-obaly-kryty-pouzdra-1315 a mít nad tímto problémem vystaráno po celou dobu našeho používání zařízení. Tato společnost poskytuje desítky různých obalů konkrétně na tento model, a proto si z nich rozhodně vyberete a Váš mobil získá originální design, čímž se odliší od sériového modelu. Třešničkou na dortu je ochranné sklo, přičemž touto kombinací získáte maximální ochranu.