Vybrat svatební šaty je velice těžká. Každá žena má jinou postavu a ne všem sedí všechny šaty. Je tedy opravdu nutné si šaty vši před svatebním dnem důkladně vyzkoušet a otestovat si, zda jsou pro vás ty pravé. Víte tedy, jaké šaty budou slušet právě vaší postavě? Pokud ne, čtěte dál!

První variantou jakou klasické Afroditiny šaty. Jedná se o klasický řecky styl splývavých šatů. Tento střih sluší především vysokým a hubeným ženám, nicméně velmi dobře vypadají i na ženách s nadměrnými velikostmi. Ačkoliv je to paradox, věřte, že je tomu tak. Pokud by si žena s nadměrnými velikostmi oblékla honosné šaty s kruhovou spodnicí, jen by ji to ještě rozšiřovalo.

těhotenské šaty

Druhým typem jsou klasické honosné šaty, které nosí princezny. O tomto tipu šatů sní naprostá většina malých holčiček. Sluší pak především středním a hubeným postavám. Nejvíce slušivé jsou na typu postavy hruška. Těmto ženám šaty zakrývají větší zadeček a zvětšují menší prsa. Zkrátka, zakryjí nedokonalosti a zvýrazní přednosti. Tento typ se hodí především na větší a honosné svatby, nebo svatby v kostele.

svatební šaty

Posledním typem, jsou těhotenské šaty https://www.mlada-moda.cz/tehotenska-moda/saty. Ty jsou od předešlých šatů zcela odlišné. Liší se především tím, že skvěle vypadají právě na těhotných ženách. Střih je upraven tak, aby budoucím maminkám vkusně zvýraznil těhotenské bříško. Pokud jste tedy těhotná a čeká vás výběr těchto šatů, dejte si pozor na to, v jakém měsíci si šaty vybíráte a v jakém měsíci budete, až bude svatba probíhat. Mnohým ženám se bříško zvětší několikanásobně, je tedy nutné myslet na to, že velikost šatů musí být větší než v momentě, kdy si šaty zkoušíte poprvé. Nicméně stejně jako u předešlých střihů, jsou i těhotenské šaty dostupné v klasické jednoduché podobě, tak s velkou sukní, pod kterou musíte mít kruhovou spodnici.