Dumáte nad tím, co byste mohli dát svému kamarádovi anebo třeba přítelkyni pod stromeček? Vánoce se blíží, takže toto téma je stále více ožehavé. A vy je jistě chcete překvapit něčím originálním, protože svetr anebo ponožky už nikoho ze židle nezvednou. Naopak tou pravou volbou je darovat zážitky. To je něco, co se ještě nikomu neomrzelo. Můžete si svůj dárek užít naplno a nezískáte nic, co by vám doma zbytečně leželo na skříni anebo na polici, a vy byste se toho ani nemohli zbavit právě proto, že se jedná o dárek od vašich blízkých. Navíc, pokud někomu darujete dárkový poukaz na zážitky, tak spolu s ním obdrží i pořádnou dávku překvapení, zábavy a napětí.
černé figurky

Zadejte do vyhledávače zážitkové dárky a vyjede vám celý dlouhý seznam, ze kterého budete moci vybírat, a stále to nebude všechno. Ovšem pozor, ani všechny zážitky nejsou stejné a ne každý je tak skvělý jako třeba pobyt v únikové místnosti v Hradci králové. Tam najdete to pravé, z čeho budete opravdu nadšení. Ne nadarmo je úniková hra na špici těch nejlepších dárků, jaké můžete zvolit, lidé ji prostě milují, protože si při mohou na vlastní kůži vyzkoušet to, co zažívají hlavní hrdinové v jejich oblíbených filmech.
rezavý zámek
Přemýšleli jste už někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste měli odhalit totožnost dvojitého agenta? Láká vás představa, že vás někdo zamkne do tajemné místnosti, ze které se osvobodíte jedině s pomocí logického myšlení a vyluštění mnoha tajemných šifer. Chcete se bát a zažít to příjemné mrazení v zádech? Pobyt v únikové místnosti bude jistě i pro vás to pravé. A celé to bude ještě lepší, protože tam nebudete pouze sami, takže své zážitky budete moci sdílet. Tato hra je určena pro dva až pět hráčů a všichni budete napnutí od začátku až do konce, protože nikdy nebudete vědět, co dalšího váš potká, a zda skutečně uspějete.