Pokud hledáte kompletně novou soupravu do obýváku a nemáte zrovna peněz nazbyt, můžete investovat své peníze do mnohem levnějších sedacích pytlů.

Cena není jediným lákadlem

Zařídit si obývací pokoj tak, jak byste chtěli, dá nejen hodně práce, ale rovněž je to docela nákladné. A příliš vysoká cena je největší příčinou toho, že se nakonec musí dělat kompromisy. Na vině však obvykle není obývací stěna ani konferenční stolek, ale hlavně sedací souprava. Ty bývají velice drahé, alespoň pokud toužíte po opravdové kvalitě. Samozřejmě, že je možné pořídit i soupravu za pár tisícovek, ale nechcete-li si po několika málo letech pořizovat novou, je lepší si v tomto směru přece jen trochu připlatit.

Lepší než na zemi je sedět na vaku

To platí ale jen v případě, že trváte na tom mít v obývacím pokoji klasická křesla, respektive pohovku. Je totiž možné pořídit si i alternativu, která není vůbec tak drahá a nabízí prakticky to samé, možná více. Ta alternativa má podobu sedacích vaků https://www.beanbag.cz/.

Samozřejmě, že cena je v zde tím největším tahákem. Vždy pytel se dá pořídit i za méně než tisícovku. A to se jedná o kvalitní ergonomický model, který je vhodný umístit i do obývacího pokoje. Samozřejmě, jako u všeho typu zboží, i v tomto případě můžete skočit nalep a pořídit si falzifikát. Ten sice bude o něco levnější, ovšem co se týče kvality, s opravdovými originály se tyto laciné kopie nemohou měřit. Proto si při výběru dávejte pozor na to, co doopravdy kupujete, a hlavně na až příliš nízké ceny. Mohli byste naletět. Je lepší nakupovat u značkových prodejců, kde máte záruku vysoké kvality.

Lze sedět i pohodlněji

Jsou vhodné i pro venkovní prostory

Spousta lidí má problémy najít kvalitní přitom levný nábytek na zahrádku. Sezení na prosté lavici samozřejmě vyjde asi z finančního hlediska nejlépe, ale co se týče pohodlí a estetiky, rozhodně to není to pravé ořechové. I venku můžete používat sedací vaky, jen ne ty klasické, interiérové, ale vylepšené exteriérové verze. I když i pytle vhodné do vnitřních prostor jsou dost odolné, navenek to chce přeci jen něco daleko pevnějšího. Navíc venkovní druh pytlů disponuje ochrannou vrstvou, která odpuzuje vodu.