V dnešní době chce opravdu hodně lidí mít na zahradě nějaký bazén. Já se tomu nedivím, protože právě bazén vám dokáže zprostředkovat veliký relax. Já jsem také vždycky chtěla mít na zahradě bazén, jenomže naše zahrada není tak úplně veliká, jak bych si představovala, takže nakonec to všechno dopadlo tak, že jsme si nakonec pořídili malý plastový bazén do země. Řeknu vám, že je to docela skvělý nápad a také musím uznat, že jsem ráda, že partner právě také plastový bazén do země chtěl.

V bazénu je zábava.

Je to opravdu prima. Já si myslím, že když nemáte na zahradě moc místa, ale přesto chcete mít nějaký bazén, tak si můžete pořídit opravdu nějaký menší nafukovací bazén anebo přímo plastový bazén do země Bazenygluc. Vždyť to přeci nemusí mít čtyři nebo pět metrů, stačí klidně i dvoumetrový bazén v průměru. A já si myslím, že tohle stačit bude. Vždyť je logické, že když potom třeba někam pojedete, tak pojedete někam k moři anebo někam jinde k vodě. A když máte na zahradě menší plastový bazén v zemi, tak je to přeci úplně jedno, protože se alespoň osvěžíte a je vám potom příjemně.

I psi mají rádi bazén.

My máme také plastový bazén do země a k tomu ještě partner pořídil takovou krásnou velkou solární zahradní sprchu, to je kvůli tomu, že třeba když chce jít někdo do bazénu, tak, aby voda nebyla ihned špinavá, někdo se osprchuje právě v solární sprše a je vystaráno. Tohle se mi opravdu hodně líbí a jsem spokojená, protože by mě vůbec nenapadlo, že ještě k bazénu bychom mohli pořídit nějakou solární sprchu. A když už se bavíme o těch bazénech, tak také máte na zahradě nějaký bazén? A přemýšlejte, jakému bazénu jste dávali přednost? Také bych ještě chtěla zmínit a doporučit vám, abyste si ke každému bazénu vzali také nějakou bazénovou chemii, aby vaše voda v bazénu velice dlouho vydržela, protože nikdo nechce mít zelenou vodu v bazénu anebo nějakou zdravotně závadnou.