Mašinka Tomáš patří mezi nejoblíbenější dětské pořady na celé planetě. Dobrodružství tohoto upovídaného vláčku sledují děti po celém světě ve více než sedmdesáti zemích světa a tak není vůbec žádným překvapením to, že celá řada dětí by chtěla vlastního Tomáše i domů, aby si s ním mohli hrát a dovádět a vůbec trávit čas jakkoliv jinak než u televize, protože té se poslední dobou během koronavirové krize jistě nemohou nabažit.

child-817373_640

Mašinka Tomáš koleje https://www.masinka-tomas.cz/c/trackmaster-motorized-railway-masinka-tomas je právě to, co potřebuje vaše dítě k tomu, aby si mohlo se všemi těmi známými mašinami ze svého oblíbeného seriálu hrát. Žádný vlak přeci nejezdí po cestě, že ano, to vám řekne každé dítě starší tří let. A pokud ještě neumí mluvit, minimálně vás na to upozorní velkými gesty. Právě koleje, které koupíte na našem e-shopu, jsou ideální hračkou pro děti všech věkových kategorií, představují zdravou variantu učení a hraní pro děti oproti elektronice, které později stejně neutečou. Proč by si tak aspoň na chvíli nemohly děti hrát stejně, jako jsme si hráli my, když jsme byli malí a sami o počítačích nevěděli ani první a poslední. Pokud navíc máte ty možnosti, je mašinka Tomáš i s jeho kamarády perfektní dárek na Vánoce nebo narozeniny, na Velikonoce nebo i jiné dny, je to zkrátka ideální dárek pro všechny okolnosti a příležitosti. A nejen děti by byly rády, kdyby mohly vlastnit celou řadu!

family-2811003_640

Pokud jsme ve vás probudili zájem, prohlídněte si naši on-line nabídku a objednejte lokomotivy i koleje ještě dnes, ať vaše děti mohou být ty nejšťastnější na světě, protože si nyní budou moci hrát se svými hrdiny z pořadů naživo, budou moci tvořit vlastní dobrodružství a příběhy a vše vám o tom budou posléze povídat. Zároveň dáváte dítěti možnost vydovádět se a vyžít s něčím jiným, než je tablet nebo televize, což je neskutečně důležité snad ve všech věkových kategoriích a vývojových stádiích dítěte, protože takto rozvíjí nejen své komunikační dovednosti, ale i fantazii a jemnou motoriku.