K pohlavnímu styku je třeba, aby měl muž dostatečnou erekci. Ne vždy se to ale povede tak, jak by si muž i žena přáli. Vaše erekce může být slabá, nebo ji nemusíte dosáhnout vůbec. Mohou se k tomu přidat i další problémy, jako je třeba předčasná ejakulace.

Ve vztahu je ale sex důležitý. Sice stále slýcháme to, že by to nemělo být to hlavní, ale přesto. Je přirozené, že chceme, aby v našem vztahu fungovala i jeho sexuální stránka. Jak tedy můžeme napomoci k tomu, aby byla naše erekce opět pevná a kvalitní?

sex

Problém může být například v nadměrném stresu. Stres nás negativně ovlivňuje po mnoha stránkách, a stejně tak ovlivňuje negativně i náš sexuální život. Nadměrné působení stresu může znemožnit mužům mít erekci, protože poruchy erekce zdaleka nejsou jen fyzickým problémem, ale vážou se i k naší psychice.

Stejně tak na naši erekci působí způsob našeho stravování. Ne nadarmo slyšíme od všech odborníků na zdraví, jak je důležité se stravovat zdravě, bez zbytečného přijmu cukrů a tuků. Nesprávné stravování vede k opotřebení celého těla. Má negativní vliv na naši hmotnost, trávicí systém a ano, mimo jiné i na pohlavní systém. Nekvalitní stravování může snižovat plodnost, libido a mužům přinést problémy s erekcí.

zelenina

Se zdravou stravou se pojí i pohyb. Pravidelný pohyb je důležitý. Sedavý způsob života není pro vás dobrý. Pravidelný pohyb má vliv na náš krevní oběh a cévy. Pohybem se lépe prokrvují vaši cévy a to i ty, které jsou ve vašem penisu, čímž se může zlepšit schopnost vaší erekce.

Pokud vám změna životního stylu nepomůže k tomu, aby byla vaše erekce lepší, mohou přijít na řadu léky. Nejznámějším lékem v léčbě erekce je viagra, která bývá většinou hlavní pomocí pro muže, kteří trpí erektilní dysfunkcí. Ovšem jedná se pouze o lék, který vám dočasně umožní mít erekci https://kamagra-pro.online/. Nezapomeňte, že neřeší příčinu vaší erektilní dysfunkce.