V loňském roce byla opravdu převážná většina svateb v tak zvaném boho stylu. Od letošního roku se však vrací lesklé látky, obří ramena a závoje. S tím samozřejmě souvisí i velkolepé róby pro nevěsty, luxusní krajky, lesklé brokáty a nadýchané rukávy. Samozřejmě stále je v kurzu minimalistický styl podle Meghan.

nevěsta na zámku

Princezna z pohádky

Ve svatebních šatech jako pro princeznu jste si možná svoji svatbu představovala již od malička. Minulé trendy vás však třeba trochu vyvedly z konceptu. Nyní však ale máte možnost podle aktuálních kolekcí zase vrstvené volánky, objemné sukně, zdobné krajky, perly i závoje na svoji svatbu vzít, aniž byste se dopustila módního faux pas.

Zpět do minulosti

V módě není výjimkou, že se vracíme do minulosti a není tomu jinak ani ve svatební módě. Můžete se tedy vrátit k balonovým rukávům, dramatickým volánům a zvýraznění ramen. Momentálně jsou velkým hitem tak zvaná spadlá ramena. Samozřejmě stále jsou in bílé a krémové odstíny. Nejdůležitější je stále to, abyste si vybrala perfektně padnoucí střih podle typu vaší postavy. Pokud zvolíte takový druh šatů, určitě se ovládejte následně s doplňky, účesem, a hlavně s líčením!

Neuděláte také chybu, když využijete dřívější trend v podobě mašlí a mašliček. Nosí se nyní ve všech podobách, které vás jenom mohou napadnout. Něžné nevěsty by měly sáhnout pro mašličky v podobě ozdob do vlasů či drobných detailů v zadní části šatů. Extravagantní nevěsta pak může zvolit jeden ze sošných modelů, které letos byly k vidění na španělských týdnech svatební módy.
tanec nevěsty

Jednoduché střihy i čisté linie

Nepropadejte panice, jste-li fanynkou spíše minimalistického stylu. Nedávné svatby britských aristokratek, například zmiňované vévodkyně Meghan, ukázaly, že jednoduše střižené modely jsou stále v kurzu. Na zajímavosti takto jednoduchým šatům přidá případně zdobení nebo opravdu krásný, decentní a velmi dobře provedený střih a výběr látky!