Žádný prostor nezorganizujete lépe než nábytkem na míru, protože pouze takový nábytek má potenciál využít daný prostor na milimetry a tím nejefektivnějším způsobem, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Šatní skříně patří mezi nejdůležitější kusy nábytku v každém bytě, protože náhradní oblečení a případné další věci k uskladnění jako ručníky či povlečení, vlastníme všichni. A jestli něco dokáže člověka (a ženu především) ihned po ránu potrápit, tak je to skříň nevyhovující – ať už svou velikostí či vnitřním uspořádáním. Příliš těsná skříň způsobí, že některé věci úplně zapadnou a při výběru každodenního outfitu je úplně přehlédneme. Navíc je vytáhneme zmačkané.

Chaotická skříň

Realizace skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/ začíná změřením prostoru, který chceme vyplnit, a následná tvorba 3D vizualice. Pro ty z vás, kteří se potřebují od něčeho odrazit, program obsahuje 10 základních modulů, ze kterých svou novou skříň snadno vytvoříte. Pro náročnější je možné cokoliv upravit dle přání.

Představte si všední ráno s vaší novou skříní – otevřete šuplík se spodním prádlem, jedním pohybem vyberete to, které zrovna chcete, a pokračujete ke dveřím většího úložného prostoru. Rozevře se před vámi váš kompletní sezónní šatník, rozdělený do kategorií – trička, košile, kalhoty, sukně, šaty, svetry a další. Vše máte vykládáno tak, že vyjmutí jednoho kusu oděvu neznamená, že se vám zbortí pracně vykládaný komínek. Jestli jste ještě neslyšeli o skládání oděvu podle metody Konmari, doporučujeme se podívat alespoň na pár ilustračních obrázků – opravdu vám to změní život!

Funkční šatní skříň

Skvělým řešením, které pomáhá udržovat skříň uklizenou a plnou jen věcí, které skutečně nosíte, jsou boxy umístěné do dolní části – ideálně tři s popiskem vyhodit, prodat a darovat. Když se ráno oblékáte a na vybraném kousku oděvu se vám něco nezdá a vy víte, že se vám to nepozdávalo již vícekrát předtím a oděv téměř pokaždé putoval zpět do skříně, tak ho již na své místo nevracejte – využijte spodní boxy. Až je naplníte, pošlete je vstříc novému osudu. Zpočátku to bude možná těžké, protože lpíte na věcech, které byly drahé, nebo jste je dostali od blízkých jako dárek… Ale časem zjistíte, že pohoda ve vaší hlavě i skříni stojí za mnohem víc!