Maca je bylina rostoucí vysoko v peruánských horách. Tak vysoko, že rostliny, které v takové nadmořské výšce musí vykazovat značnou odolnost a sílu, aby vydržely. A přesně tuhle sílu a odolnost předává Maca již po staletí svým konzumentům. Možná ji znáte i pod názvem – Peruánský ženšen. Existuje více druhů Macy, v zásadě se liší pouze poměrem látek, které obsahuje.

Maca peruánská

Již staří Inkové znali její blahodárné účinky na lidský organismus. Považovali ji dokonce za dar od bohů, který jim měl předat svou sílu a odolnost. Používali ji pro celkovou revitalizaci, jako zdroj odolnosti, podporu plodnosti. Maca je malá všestranná rostlinka, která v lecčem připomíná naši řepu. Využívá se z ní právě kořen, který dosahuje až pěti centimetrů. Právě to, že roste v nepříliš příznivých podmínkách, musí si své přežití doslova vydolovat ze země. Z ní nasává do svého kořene množství vitamínů a minerálů, které pro své přežití potřebuje. A právě to z ní posléze dělá vitamínovou bombu pro vaše zdraví, která s sebou přináší spoustu blahodárných účinků na lidské zdraví.

Peru

Příznivě působí komplexně na celé zdraví, na fyzické i psychické zdraví. Zvyšuje vitalitu, radost ze života, dodává energii. U žen srovnává menstruační cyklus, harmonizuje, prospěšně působí při menopauze a tlumí její symptomy. U mužů působí jako přírodní viagra, zvyšuje nejen chuť do života, ale i chuť na milování. Působí na podporu plodnosti a kromě toho obsahuje látky, které pomáhají psychické odolnosti, snižují míru stresu. Účinkuje i jako prevence a tlumič depresí a úzkostí.

Chcete vyzkoušet její blahodárné účinky na vlastní kůži? Nemusíte kvůli tomu jezdit až do Peru k místním indiánům. Macu seženete pohodlně ze svého domova. Na trhu jsou k dostání klasické tablety, další možností je pití odvaru z kořene Macy či užívání prášku z kořene blue Macy Erectmax.

Okuste tento přírodní životabudič z peruánských And! Zjistěte více o produktech z Macy na Erectmax.