Kdybychom byli čistě praktické bytosti, nejspíše bychom absolutně rezignovali na jakoukoliv výzdobu nebo odvážnější design. Naštěstí tomu tak není a lidské plémě je schopno vytvářet až neuvěřitelné krásné či zajímavé věci ať už o se týče architektury, tak i malby a v neposlední řadě i hudby. To se týká i bytového designu. Samozřejmě, mnoho lidí žije pouze ve skoro prázdných bytech, které po vizuální stránce příliš nevynikají, ale to je obvykle dáno finanční situací, nikoliv ztrátou zájmu o hezké věci. Co se týče bytové architektury a designu, nemůžeme na tom dnes být o moc lépe. Stylů, které si lze doma zvolit je skutečně velké množství, nemluvě o tom, že se dají kombinovat. Je tak možné mít bydlení, které bude nekonvenční, ale nebude postrádat osobitý styl.
tři zástrčky

K navození té správné atmosféry lze použít celou řadu věcí. Obrazy, vázy, sochy, ale i nábytek fungují jako výzdoba. To samé se dá ale říci i základních elektroinstalačních prvcích, které má doma úplně každý. Jsou to zásuvky, potažmo vypínače. Na první pohled se nejedná o nic zajímavého, ale kdo se trochu zamyslí, tomu jistě rychle dojde, že i díky takovým malým drobnostem je možné design obydlí dokonale vyšperkovat. Super navíc je, že se nejedná o nic drahého. Vypínač i zásuvka se dají pořídit za pár desítek, případně několik málo stovek korun. A to nejsou částky, které by zrovna dokázaly zruinovat rodinný rozpočet.
distribuční napájecí zásuvky

Samozřejmě, že byste zároveň neměli rezignovat ani na funkčnost. Je sice hezké, že si koupíte zásuvku, která bude do vašeho bytu po stránce designu i barvy dokonale pasovat, ale pokud vám vypoví během jednoho až dvou let službu, bude se rozhodně jednat o špatnou investici, a to i v případě, že jste za ni nedali kdovíjaké peníze. Proto kupujte i menší elektroinstalační prvky jen a pouze v prodejnách, které jsou známé pouze svým prvotřídním zbožím .