Beton a plot? Nevzhledná, šedá stěna, v lepším případě omítnutá omítkou, která se po pár letech začne sypat? Symbolika s Berlínskou zdí? Tyto, někdy úsměvné názory mají lidé, když napoprvé slyší o našich produktech – o plotech z betonu, případně z kombinací betonu a jiných materiálů.

betonový plot

Ne, zdaleka nic z toho neplatí. Naše produkty mají mnoho a mnoho kladných vlastností, z nichž některé jsou pro jiné materiály přímo nedostižné. Z nichž je třeba uvést především dlouhodobou trvanlivost materiálu, která znamená, že pořizovací náklady se rozpočítávají na mnoho a mnoho let. Betonové ploty Ostrava https://www.montazmpc.cz/betonove-ploty-ostrava/mají rovněž nízké náklady na údržbu.

U plotů je možné snad donekonečna kombinovat materiály, z nichž kombinace betonu a dřeva v různých podílech, je takřka nedostižná. Při volbě betonového oplocení je rovněž dobré brát v úvahu jednoduchost a rychlost stavby.

Naše firma vám poskytne úplný servis. Od úvodní konzultace, přes vypracování projektu, a i jeho následnou konzultaci, při které budete mít možnost navrhnout poslední úpravy a detaily budoucího plotu.

plot z betonový

Samozřejmostí realizace je i příprava staveniště, odstranění původního oplocení, likvidace materiálu, terénní úpravy. Teprve poté přichází na řadu samotná stavba plotu. Pomocí malé mechanizace, minibagru, upravíme terén, připravíme vše na kotvení nosných betonových trámů, profilů, do kterých se zasouvají jednotlivé komponenty.

Celé oplocení vybavíme dle přání zákazníka estetickými brankami a bránami či vjezdy do garáže nebo přístřešků pro auta.

Po ukončení stavby a předání nového plotu zákazníkovi spolupráci ukončujeme závěrečným úklidem stanoviště a odvozem přebytečného materiálu a případné suti.

Jsme připraveni každému zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a budoucí plot přizpůsobit požadavkům zákazníka jak po designové, tak po stránce jho finančních možností.

Za našimi dobrým realizacemi stojí řada pochvalných referencí.