„Naše duše ve spojení s tlukotem vlastního srdce vytváří ty nejkrásnější choreografie. Je to Mystický tanec života.“— ADEL

MysticaldancePlamínek svíčky, energie oltáře, vůně esenciálního oleje, kruh duší…vibrace hudby začíná pohybovat každou buňkou ve Tvém těle a Ty se pomalu se stáváš vlastním pozorovatelem. Nyní se můžeš osvobodit, nyní můžeš nechat své tělo tančit se svou duší.

Má cesta do Thajska na sebezkušenostní trénink pro učitelky Mystického tance (MYSTICAL DANCE TM), volání vnitřního hlasu, moudrá učitelka Monika Nataraj a kruh duší, to vše se hluboce dotklo mé podstaty. Vnímám  vděčnost za to, že jsem ženou, která představila Mystický tanec své domovské krajině, České Republice.


CO MYSTICKÝ TANEC MŮŽE PŘINÉST VÁM?

  • účinnou a zároveň příjemnou cestu k vlastní transformaci
  • celkovou energetickou harmonizaci a očistu, redukci stresu
  • uvolnění, odstraňování emočních bloků a nánosů, hlubokou relaxaci
  • zvyšování sebeuvědomění, vnímavosti a intuice, rozvoj osobního potenciálu
  • návrat do těla a propojení s ním, rozvoj smyslů, zlepšení fyzické i duševní kondice
  • propojení s vlastní (nejen) ženskou podstatou
  • více radosti, odvahy a spontánnosti v životě
  • spirituální a mystické prožitky

VAŠE AKTUÁLNÍ TERMÍNY LEKCÍ A WORKSHOPŮ

UKAŽ DETAILY


CO JE SOUČÁSTÍ MYSTICKÉHO TANCE?

Z bohatého repertoáru jsem vybrala, co je mi blízké a celý koncept jsem rozšířila i o přístupy, které se mi osvědčily při individuální a skupinové práci. Intuitivním vedením vytvářím nové cesty, při kterých se zaměřuji na celistvost v  propojení těla, mysli i duše.

Mystický tanec významně posunul mou osobní transformaci, stala jsem se ALCHYMISTKOU. Pomohl mi spojit se se svou ženskou polaritou, setřásat staré nefunkční vzorce a negativní emoce, hluboce relaxovat, nechat odejít, stát se sama sebou a zářit svůj vlastní příběh. Přijmout nejen své světlo a dary, ale také svou temnotu. Otevřel mi cestu k mystickým momentům, toku jemnohmotných energií, uzdravení a intuice. A fyzický obraz mého těla začal reflektovat harmonii uvnitř.

Tyto dary s láskou sdílím dále, podporuji vás, abyste objevili své vlastní. Pořádám lekce a workshopy Mystického tance, při kterých otevírám i držím prostor a nechávám aby proběhlo to, co proběhnout má.

K tanci využíváme dle konkrétního zaměření i různé pomůcky, jako např. šátky, svíčky, amulety a další. Nejedná se o tanec, který se zaměřuje na výuku choreografie a dril její dokonalosti – během hodiny se střídají části, které jsou vedené s částmi, kdy je prostor pro volný tanec a vyjádření, přičemž každá hodina má svůj záměr i přirozený vývoj.

Ráda propojuji, nerada odděluji. A protože některé z tanců a dalších aktivit jsou vhodné i pro muže, srdečně otervírám vybrané  hodiny i pro ně.

PŘIJĎTE SI ZATANČIT A PROŽÍT TO, CO NELZE VYJÁDŘIT SLOVY. TĚŠÍM SE NA ZATANČENOU 🙂

Přečtěte si také rozhovor o Mystickém tanci pro Magazín MAITREA Když v nás tančí mystično